.

בוא ותגלה את משולש הזהב של שיווק מקדם מכירות בפייסבוק
הדרכה אונליין בחינם
המשולש הוא: סטטוסיםאיתור  לקוחות. הנעה לפעולה
(כי מבלי להבין את המשולש הזה אין לך סיכוי אמיתי להביא לקוחות מפייסבוק!!!) 

קל ללכת לאיבוד בפייסבוק, קל להשקיע בו שעות על גבי שעות, קל להתבאס מהמרדף בלתי פוסק אחר עידכוני הפיצ׳רים השוטפים...הרבה יותר קשה להביא ממנו לקוחות, אלא אם...
מכירים את משולש הזהב של פייסבוק...ואז הבאת לקוחות מפייסבוק הופכת לקלה ומהנה
וכל השאר הופך ללא רלוונטי!


בהדרכה האינטרנטית הזאת אסביר לך את שלושת המרכיבים הכי מהותיים שהופכים את השיווק בפייסבוק לשיווק מקדם מכירות, העשיה הופכת לממוקדת והזמנים המושקעים בפייסבוק מתקצרים פלאים. בין שלושת המרכיבים החשובים נמצאים הסטטוסים, איתור הלקוחות והנעה לפעולה. כלומר מה כותבים וגם איך כותבים בסטטוסים השוטפים, איך מאתרים היכן נמצאים הלקוחות הפוטנציאליים ואיך מושכים אותם לעקוב אחרינו וגם איך גורמים לעשות את מה שאנחנו רוצים שיעשו כלומר איך מניעים אותם לקנות מאיתנו.

ההדרכה תתקיים ביום ב׳ 29.2.2016 בשעה 9:30 במחשב שלך! 
הזמנה נשלחת ליותר מ-8000 איש. הזדרז לשריין את מקומך.
היות ומדובר בחומר בעל ערך רב אותו אני מלמדת בקורסים בתשלום
ההקלטה תשוחרר ליומיים בלבד לאחר ההדרכה. לכן יש להרשם גם אם אינך יכול להשתתף בהדרכה במועד המצויין ואת על מנת לקבל את ההקלטה של ההדרכה. 

 

מלא את כתובת המייל אליה ישלח הקישור להשתתפות בהדרכה

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

מה יהיה בהדרכה:

פוסטים - השיווק בפייסבוק מבוסס פוסטים. לכן מאוד חשוב להבין מה כותבים? כל כמה זמן כותבים? איך כותבים כך שאנשים ירצו לקרוא? איך בולטים מבין כל הפוסטים הכתובים האחרים? 

איתור לקוחות - פייסבוק זו מדינה. מדינה של מליונים. כולם בפייסבוק וזה נהדר - אבל איפה הלקוחות שלך? איך תאתר את הלקוחות המתאימים והמדוייקים לך מתוך כל אותם המליונים. 
בהדרכה אדבר על איתור באמצעות פרופילים אישיים, איתור בקבוצות ואיתור באמצעות פרסום ממומן, כל זאת כדאי לאסוף סביבינו את קהילת העוקבים שיהפכו ללקוחות משלמים.

הנעה לפעולה. תכלס. אנחנו בפייסבוק כדי למכור. ולכן זה קריטי לדעת איך עושים הנעה נכונה לפעולה בפייסבוק - ואיך גורמים לעוקבים שלנו לעשות את מה שאנחנו רוצים שהם יעשו: להרשם לסדנא, להוריד מדריך חינמי, לשתף את הפוטסים שלנו או אפילו לקנות מאיתנו.

ההדרכה תתקיים ביום ב׳ 29.2.16 בשעה 9:30 במחשב שלך!
 שריין מקומך כאן בתיבה

מלא את כתובת המייל אליה ישלח הקישור להשתתפות בהדרכה

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

נעים להכיר

שמי יוליה גרוס, אני אמא ל-4 ילדים מהממים ואשתו של אורן, הבעל האוהב והתומך בעולם (-:  עוסקת בשיווק על כל גווניו יותר מ-19 שנה. נכנסתי לעולם השיווק בפייסבוק לפני כשש שנים כשחיפשתי ערוצי שיווק אפקטיביים ולא יקרים לעסק שלי שהתמקד באותה התקופה בייעוץ שיווקי לבעלי עסקים קטנים. הערוץ הזה הביא לי וללקוחותיי אלפי לקוחות פוטנציאליים ומאות לקוחות בפועל. החומר שיועבר בהדרכה מתבסס כל כולו על הנסיון הרב שנים שלי בפייסבוק המביא פעם אחר פעם תוצאות נפלאות ללקוחותיי. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.