.

השיווק שלך בפייסבוק יכול להיות קל יותר ומגדיל מכירות הרבה יותר!

בעלי עסקים משקיעים זמן רב בפייסבוק אבל לא מצליחים לייצר מכירות. 
לא בגלל שהמוצרים שלהם לא טובים ולא בגלל שהשירות שלהם לא טוב וגם לא בגלל שהם לא משקיעים זמן ומשאבים בשיווק בפייסבוק. הם דווקא כן.

פשוט לא גילו להם את הידע וההבנה הבסיסיים של עקרונות השיווק הנכונים בפייסבוק. לכן, אספתי את מיטב הידע והניסיון שלי וכתבתי את:

המדריך השלם להגדלת מכירות בפייסבוק

המדריך מקיף את רב תחומי השיווק בפייסבוק ומסביר צעד אחר צעד איך מגדילים את כמות הלייקים בדף ואיך הופכים אותם לקונים.

במדריך תקבל:

כל התשובות וההכוונות לגבי התוכן שאתה מפרסם בפייסבוק: איזה תוכן,כמה תוכן, באיזו תדירות, מי רואה את התוכן וכד'

כל הדרכים החינמיות והממומנות להגדלת מספר אוהדים והעוקבים אחר הפעילות שלכם בפייסבוק. תזכרו, הם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם אז חשוב שיהיו הרבה כאלה.

רעיונות ופעולות הנדרשות לייצר שיח מוכר בפייסבוק

4 שלבים מובנים לפיהם כל בעל עסק חייב לפעול כדי לייצר מכירות

10 עמודים של תוכן איכותי שיעשה לכם את המהפך התפיסתי לגבי אופן השיווק בפייסבוק ויהפוך אותו לדבר קל ומביא לקוחות לעסק שלכם.

לקבלת המדריך השלם במתנה רשום את פרטייך כאן

דואר אלקטרוני *

התדהמה של אורית בן אבי

"...השנה נחשפתי באמצעותך לעולם השיווק בפייסבוק. נדהמתי לגלות את יעילותו של הכלי הזה עבורי. הסטודיו שלי, מיקה שמלות כלה במחירים שפויים,הקיים 5 שנים, הצליח השנה באמצעות הפייסבוק לצמוח ולגדול באחוזים רבים ולהגיע לקהל הכלות הרלוונטי באופן מדויקתודה על הסיוע והמקצועיות!..."

אורית, מיקה שמלות כלה במחירים שפויים https://www.facebook.com/mikaweddingdress?fref=ts

ההצלחה של יונתן הריסון

לפני קצת יותר משנה פנה אלי יונתן הרסיון, המלמד מדיטציה לא דואלית, בבשקה לעזור לו להגיע לכמה שיותר אנשים שיכולים להעזר בידע הרב שלו. נכון לאותו הרגע היו לו 70 אוהדים בדף מתוכם חלק חברים וחלק משפחה. הפעילות בפייסבוק נראתה כ"תקועה". מדי פעם הוא היה נכנס לשם, מעדכן סטטוס זוכה למספר בודד של לייק וזהו....כיום ליונתן יש מעל 3,000 עוקבים, הוא פותח סדנאות בקלות יותר, השיק קורס שנתי חדש לגמרי ומוכר ספר שלו שיצא בשנה האחרונה. ליונתן פותחה שיטת עבודה פשוטה שהותאמה לו באופן אישי. 

יונתן הריסון| להכיר במציאות, להכיר שלווה https://www.facebook.com/SimplyMeditate

המציאות החדשה של אסנת בר יוסף 

תשמעו חברים, הנישה שלי כל כך צרה שאפילו הפייס לא שמע עליה ואין, אין לכם מושג איזו השקעה יוליה עושה כאן כדי להוציא - בחריקת שיניים- לייק אחרי לייק, וכל יום יש עוד כמה ועוד כמה וכבר לפני שבוע הכפלנו את המספר.
אבל זה לא רק הלייקים. אלה גם ההדרכות של איזה סוג חומר+כותרות עושה את העבודה. וזה עושה את העבודה. שזה אומר: לקוחות פוטנציאלים אמיתיים!

אסנת בר יוסף - למצות את המיטב ברילוקיישןhttps://www.facebook.com/OsnatBarYosef

לקבלת המדריך השלם במתנה רשום את פרטייך כאן

דואר אלקטרוני *

נעים מאוד

שמי יוליה גרוס, אני אמא ל-3 ילדים מהממים ואשתו של אורן, הבעל האוהב והתומך בעולם (-:  עוסקת בשיווק על כל גווניו יותר מ-15 שנה. נכנסתי לעולם השיווק בפייסבוק לפני כשלוש שנים כשחיפשתי ערוצי שיווק אפקטיביים ולא יקרים לעסק שלי שהתמקד באותה התקופה בייעוץ שיווקי לבעלי עסקים קטנים. הערוץ הזה הביא לי וללקוחותיי אלפי לקוחות פוטנציאליים ומאות לקוחות בפועל. החומר שאספתי במדריך מתבסס כל כולו על הנסיון הרב שנים שלי בפייסבוק המביא פעם אחר פעם תוצאות נפלאות ללקוחותיי. מאחלת לך קריאה מהנה ויישום מהיר.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.